Domeny i serwery stabilnie i tanio

Domeny internetowe z niskimi cenami odnowień

Musisz mieć własny adres

Oferujemy, rejestrację nowych domen, jak i obsługę już istniejących, czyli każdy rodzaj usługi począwszy od wykupienia, poprzez utrzymanie i transfer, aż do przedłużania okresu ważności domen internetowych. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, dlatego oferujemy jedne z najniższych na rynku cen odnowień domen internetowych.

Domeny bez ściemy

Wykupując u nas adres www dostają Państwo niezależność procesu rejestracji i obsługi administracyjnej domen od hostingu. Dzięki oddzieleniu tych dwóch usług mogą Państwo sprawnie wykonywać wszelkie operacje związane z zarządzaniem daną domeną, np. zmieniać delegację domeny. Nasz cennik jest prosty i jawny, nie ukrywamy dodatkowych zobowiązań.

Nie tylko sprzedaż

Pomagamy naszym klientom podjąć właściwe decyzje odnośnie kreowania wizerunku w internecie. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a za darmo doradzimy z jakich usług powinni Państwo skorzystać aby skutecznie promować swoją firmę w Internecie. Zapytania można kierować droga mailową, telefonicznie lub osobiście w placówkach naszej firmy w Kielcach lub Jędrzejowie.

Hosting stron www

Po prostu działa stabilnie

Nasz hosting nie ma miliona różnych bajerów, jest to proste, sprawdzone i stabilne rozwiązanie. Nie wspomnieliśmy jednak, że jest też elastyczny, więc gdyby jednak coś sprawiło, że trzeba będzie skonfigurować go pod Ciebie i być może doinstalować jakieś dodatkowe opcje, to dobrze trafiłeś. Oferujemy stabilny i tani hosting wirtualny, dedykowany dla stron firmowych.

Serwery dla małych i średnich firm

Oferujemy serwery wirtualne, które z powodzeniem zaspokoją wymagania 90% stron firmowych małych i średnich firm. Jeśli okaże się w czasie współpracy, że Państwa strona stała się tak bardzo popularna i generuje zbyt duże obciążenie, jest sprawą jasną, że nie wystarczy jej hosting wirtualny wykupiony czy to w naszej czy w innej firmie i trzeba ją przenieść na serwer VPS lub dedykowany. Jednak taki ruch, którego nie bylibyśmy w stanie udźwignąć bardzo rzadko dotyczy stron firmowych, nawet z dużą oglądalnością. Ilości odwiedzin, które mogłyby zakłócić pracę naszych serwerów wirtualnych, dotyczą głównie portali internetowych, stron społecznościowych oraz stron dużych korporacji, którym takich usług nie świadczymy.

Standardowe możliwości oferowane przez nasze serwery

  • dowolna liczba sub-domen w ramach wykupionej domeny
  • skaner antywirusowy i antyspamowy
  • autoryzacja smtp
  • dostęp do poczty elektronicznej przez przeglądarkę WWW (webmail) i POP3
  • dowolna liczba aliasów pocztowych
  • dostęp do logów serwera
  • bezpłatne statystyki oglądalności
  • obsługa PHP5, cgi, Perl
  • dostęp do zawartości witryny przez FTP
  • regularna kopia bezpieczeństwa

Testuj 14 dni albo i dłużej

Udostępniamy możliwość bezpłatnego 14 dniowy okresu testowego bez zobowiązań. Możemy ten okres przedłużyć, jeśli to pomoże Państwu podjąć decyzję. Nie licytujemy się o kilka dni, potrzebujesz więcej czasu daj nam po prostu znać. Oferujemy profesjonalny i tani hosting bez ukrytych kosztów. Zamawiając u nas stronę internetową, serwer www otrzymujesz na 12 miesięcy gratis.