Wybierz nas - czyli kim jesteśmy i dlaczego my

Tak to się zaczęło

Grupa unikalnie.pl powstała 5 maja 2012 roku w odpowiedzi na potrzeby klientów, których obsługiwaliśmy wcześniej pod kątem innych usług związanych z branżą IT. Stworzyliśmy dynamiczny zespół, który profesjonalnie realizuje powierzone zadania. Nasza grupa składa się z grafików, programistów, analityków oraz specjalistów od marketingu i copywritingu. Dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby mieć jak najlepsze relacje z klientami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, skrupulatnie dobierając najbardziej efektywne rozwiązania, które będzie można rozwijać w przyszłości. Projektujemy innowacyjne projekty graficzne, wykonujemy nietypowe aplikacje internetowe, oferujemy sprawdzone rozwiązania w rozsądnych cenach.

Stała współpraca

Dużą uwagę przywiązujemy do stałej współpracy, dlatego pomagamy naszym klientom również po zakończeniu realizacji projektów. Bardzo często gdy klienci potrzebują takich usług, administrujemy ich portale zgodnie z ich wytycznymi.

Mimo iż każdy nasz projekt oparty jest o system zarządzania treścią CMS, zdajemy sobie sprawę, że z różnych powodów, nie wszyscy klienci będą chcieli czy mogli z niego korzystać. Niektórzy wolą zlecać obsługę firmą zewnętrznym, a my wychodzimy naprzeciw i nie zostawiamy klientów samych po wykonaniu zlecenia.

Nie kończymy na projektach

Na życzenie naszych Klientów przygotowujemy strategie rozwoju ich firm w zakresie wykorzystania potencjału Internetu w działalności promocyjnej. Przeprowadzamy szkolenia personelu w zakresie administracji portalami. Posiadamy siedziby w mieście Kielce oraz Jędrzejów.

Współpracujemy z klientami z całego kraju, jednak najbardziej stawiamy na lokalnych odbiorców z woj. Świętokrzyskiego gdyż ich realia są nam najbliższe, z tej prostej przyczyny, że tutaj mieszkamy i pracujemy. Z tego właśnie tytułu dla klientów z miast Kielce, Jędrzejów, Chęciny, Bilcza, Bodzentyn, Małogoszcz, Sędziszów, Wodzisław, Włoszczowa i pobliskich okolic tych miejscowości, oferujemy zawsze wiele atrakcyjnych promocji.